הערכת תכשיטים ואבני חן

מומחי חברת אסטים הערכות בע"מ, צברו מאז הקמתה בשנת 1988 נסיון עשיר ומגוון בהערכת מאות אלפי תכשיטי זהב, תכשיטי כסף, פנינים, שעונים עתיקים וחדשים. הערכות אלו מבוצעות ע"י עירד יוגב ו/או דוד ברוך – בוגר בית הספר לאספנות והערכת תכשיטים עתיקים וחפצי אומנות של בית המכירות הפומביות "Sotheby's'" בלונדון עם התמחות ספציפית בתחום הערכת תכשיטים עתיקים בבית המכירות הפומביות "Christie's" בניו יורק.

 הערכת תכשיטים על יד מומחים מעריכי תכשיטים

הערכת תכשיטים כוללת גם הערכת תכשיטים עתיקים. להערכות מסוג זה משתמשים מומחי אסטים הערכות בע"מ בידע רחב היקף במגוון חותמות הזהב או חותמות הכסף ששימשו את בתי היוצר במהלך הדורות.
תחום נוסף הנו הערכת שעונים. הערכת שעונים עתיקים נתמכת ביסודה על עקרונות הערכת תכשיטים עתיקים. בנוסף, משתמשים המומחים גם בידע הנשען על ההתפתחות הטכנולוגית במנגנוני השעונים. הצצה אל תוככי השעון יכולה ללמד רבות על מקורם וגילם.

האם שילמנו נכון?

הערכת תכשיטים של בתי יוצר יוקרתיים או מותגים מבוצעת על פי קריטריונים שונים. הערכת תכשיטים אלו נשענת על פרמטרים שחורגים משיטת חישוב רגילה. במידת האפשר נסמכת הערכת תכשיטים אלו על הקטלוגים ו/או תוצאות מכירות פומביות של המותג הנבחן.

הערכת תכשיטים

מעריך תכשיטים

חברת אסטים הערכות בע"מ מבצעת גם הערכת תכשיטים לצורך מימוש או חלוקה בין יורשים, פירוקים ומימושים שונים.
הערכת תכשיטים לצורך זה מבוצעת על פי ערכים שמשקפים ערך המימוש (ממוכר מרצון לקונה מרצון) על מנת ליצור חלוקה שוויונית והוגנת בין הצדדים. (ראה: חוות דעת מומחה)
שירות נוסף וכמוצר משלים: הפקת קטלוגים איכותיים  של פריטים ואוספים. הקטלוגים מוגשים בכריכה רכה או קשה וערוכים בצורה מקצועית.
ראוי להזכיר כי חברת אסטים הערכות בע"מ אינה בית מסחר ואינה עוסקת ברכישה ו/או מכירה של טובין. הערכת המומחים שלנו אובייקטיבית ונקייה ממניעים מסחריים כלשהם.

לייעוץ פנו אלינו: 1700-700-279