משחר האנושות נהג האדם ליצור בחומר ולעטר את מרחב המחיה שלו באיורים, פסלים וציורים. הטכניקות הלכו והתפתחו וכך גם מיומנות העוסקים במלאכת היצירה. עם הדורות התגבשו יכולות וכלים, צבעים וחומרים, תשתיות ואמצעי שימור שהלכו ודחפו את עולם היצירה הפלסטית לאופקים חדשים ומפתיעים.

אלפי שנים עברו מאז ציורי הקיר במערות, אומנות מצרית עתיקה, דרך התרבויות ההלניסטיות והפיסול הנפלא ששוכפל שוב בעת הרומי. מאות שנים חלפו מאז האומנות הנוצרית של ימי הביניים דרך הרנסנס ועד לאומנות המודרנית והפוסט מודרנית של ימינו ובשנים הללו התברך העולם במיטב האומנים של זרם האימפרסיוניזם, אקספרסיוניזם ועוד עשרות מגדרי אומנות שבניהם.

שמות אומנים כמו: רפאל, מיכלאנג'לו, לאונרדו דה-וינצ'י, בוטיצ'לי, קלוד מונה, פיקסו, דאלי, נחום גוטמן, ראובן רובין, יוסל ברגנר ועוד, מוכרים היטב לרוב הציבור ויצירותיהם מפארות גלריות ומוזיאונים בארץ ובעולם.
ואולם, בין קפלי האומנות לדורותיה ספונים שמות אין-ספור של אומנים ויוצרים ידועים יותר וידועים פחות שברכו את האנושות בידם הכישרונית והייחודית.

כאן נכנס הצוות של אסטים הערכות בע"מ לתמונה: זיהוי ותמחור של אומנות.

המלאכה לא פשוטה כלל ועיקר ודורשת לעיתים מחקר וזמן. די לציין שבבסיסי הנתונים בהם משתמשים מומחי אסטים הערכות בע"מ ישנם כ: 500,000 (!) אומנים סחירים. וברקע: מיליוני אנשים שנטלו כלי ציור או פיסול, יצרו וחתמו ויצירותיהן תשארנה לעד חסרות כל ערך מסחרי/אספני.

לעיתים, בירור מעמיק של איכות התמונה וזיהוי היוצר אינו מספיק ויש לבצע בדיקות נוספות לבדיקת המקוריות של התמונה. כאשר מדובר באומנים בינלאומיים נזדקק, לעיתים, לבדיקות מעבדה שתאששנה את הממצאים.

במידה והתמונה מקורית יוכלו מומחי אסטים הערכות בע"מ להפנות אתכם לערוץ המכירה הנכון על מנת למקסם את הרווח ממכירת הפריט.
מומחי אסטים אינם עוסקים בקניה ו/או מכירה או במסחר כלשהו וחוות דעתנו אינה מוטית עקב שיקולים כספיים שיש לסוחר.

לבדיקת אומנות פנו אלינו: 1700-700-279 שיחת יעוץ חינם.