אנו יודעים שמקצועיות ודיסקרטיות חשובים לכם – מומחי אסטים מעניקים שירות ישיר ואישי. ללא שכירים, שליחים ומתווכים. 1700-700-279

הערכת יהלומים

מחירו של יהלום ממוצע אינו נופל ממחיר מכונית משומשת. אולם, בעוד שברכישת רכב פונים למכון בדיקה לוודא את טיב הקניה, מרבית רוכשי היהלומים מוכנים להשקיע סכומים לא מבוטלים ברכישה מבלי לקבל חוות דעת של מומחה בלתי תלוי באשר לטיב היהלום ומחירו הנדרש בגינו

ההמלצה שלנו: התייעצו עם מומחי אסטים הערכות בע"מ לפני או אחרי רכישת יהלום, ריכזנו עבורכם את הסיבות העיקריות לכך.

מדוע כדאי לפנות לייעוץ של מומחה הערכת יהלומים לפני רכישת יהלומים?

מרבית רוכשי היהלומים, אינם בקיאים ברזי היהלום ומסתפקים בהכרות של מושגים כללים כגון: "נקי-לבן", "מסחרי איכותי", "בלו-וויס" וכד'.
כאישור לאיכות היהלום, מצרפים לעיתים הסוחרים תעודה גמולוגית או תעודה כלשהי המתארת את איכות היהלום ומשקלו. מרבית התעודות הנמסרות עם היהלום אמינות והמידע הרשום בהן מדוייק אך לא כולן ומכיוון שמרבית הרוכשים לא ידעו להבדיל בין תעודה מקורית לחיכוי, רצוי מאוד שמומחה ניטראלי ומקצועי יוודא שהרישום בתעודה אכן תואם את הרכישה.

מומחי אסטים הערכות בע"מ, נתקלים לא מעט ביהלומים שסופקו עם תעודות מזויפות, תעודות "מוזמנות" ו/או יהלומים הנמכרים עם תעודה שהופקה ליהלום אחר.
הרישום בתעודה גמולוגית מתאר בצורה מיטבית את איכויות היהלום והרישום מבוצע ע"פ סולם שאינו נהיר לכל רוכש. מומחה יזהה זיופים מסוג זה.

כדאי לדעת, שמשקל היהלום, ניקיונו וצבעו אינם מספיקים לקביעת ערך היהלום.שנקבע גם על פי מספר פרמטרים נוספים כגון: סטייה של זוויות היהלום, פרופורציות לא מדויקות, חגורה בעובי מוגזם וכד'. כל אלו יכולים לשנות את ערך היהלום בצורה דרמטית.

הערכת יהלומים ע"י מומחה יכולה לחסוך לכם כסף רב והרבה עוגמת נפש רבה.

אם אתם נמצאים לקראת רכישת יהלום או לאחר רכישה, אנו ממליצים לכם, לפנות אלינו לביצוע הערכה. עלות הבדיקה אפסית ביחס להוצאה שברכישתו של היהלום. בדיקה אמינה תיתן לכם שקט נפשי וביטחון שהיהלום שרכשתם אכן שווה את המחיר ששילמתם עבורו ואם תרצו בעתיד גם למכור אותו, תדעו את שוויו האמיתי.
במידה ובבדיקה יתגלה כי המחיר ששילמתם אינו הוגן והיהלום שקיבלתם אינו מצדיק את המחיר, תוכלו לפנות אל המוכר עם ההערכה שלנו ולדרוש את ביטולה של העסקה או הנחה ברכישת היהלום, רבים  המקרים בהם חסכנו ללקוחותינו ממון רהערכת יהלומיםב.

הערכה לפני מכירה

גם במקרה של מכירת יהלום, מומלץ שמומחה בלתי תלוי יבדוק את היהלום וייתן לכם הערכת שווי יהלום כך שיהיה לכם בסיס למיקוח. מידע מוקדם על שוויו של היהלום ייתן לכם יתרון לקראת משא ומתן למכירתו של היהלום.
היתרון הגדול שלנו בחברת אסטים הערכות בע"מ שאין אנו עוסקים במסחר ביהלומים לכן אתם יכולים להיות בטוחים שהאינטרס היחיד שלנו הוא טובתכם.

לייעוץ פנו אלינו: 1700-700-279