בדיקה של מומחה לקניה בטוחה

מאות עסקאות רכישה נעשות מידי יום בתחום התכשיטים והאומנות. הבעיה העיקרית של רוכשי תכשיטים ואומנות היא שלמעשה לא קיימת שום אפשרות לבצע סקר שוק והשוואת מחירים אמיתית. בתכשיטים, הסיכוי שנוכל למצוא תכשיט זהה בחנות אחרת הינו אפסי. גם אם נמצא פריט שנראה זהה יהיו מרכיביו ומשקלו שונים ובהכרח מחירו לא מאפשר השוואה. ברכישת אומנות הבעיה מוחשית עוד יותר: לא נמצא כמובן שתי יצירות זהות של אותו אומן למעט הדפסים ו/או תחריטים ממוספרים.

בנוסף, קיימת גם סוגיית הידע. לרוב המוחלט של הרוכשים אין ידע מקצועי וכלים שיעזרו להם להחליט אם המחיר הנדרש סביר או מופקע. ברכישת של תכשיטים עם יהלומים אין בידי הרוכשים כלים לבדוק אם נתוני היהלום מתאימים למידע שהתקבל. גם אם ניתנת תעודה – לא תמיד היא משקפת את האמת. שוב ושוב אנו נתקלים בתעודות "מוזמנות" שאינן משקפות בצורה מהימנה את נתוני האמת.

כיצד מתמודדים? פונים למומחים!

הערכת תכשיטיםאנו ממליצים בכל פה לבצע הערכת פריטים לקראת רכישה או מיד לאחר ביצוע העסקה. מומחה של חב' אסטים הערכות בע"מ יגיע אליכם לביצוע הערכה מהימנה ואישור שהמחיר ששולם סביר. במקרה והמחיר שנגבה גבוה משמעותית תוכלו לחזור למוכר עם הערכה שלנו אשר תתן לכם בסיס מיקוח להחזר. אנו יכולים להעיד שבלא מעט מקרים, הוחזרו לרוכשים סכומים גבוהים פי כמה מעלות השירות שלנו.

יעוץ תוך כדי הרכישה:

במקרים כאלו ניתן לפנות אלינו בעת הקניה ולקבל חוות דעתינו המיידית. עלות השירות בתשלום של 50 ש"ח בלבד אשר נגבה לאחר שתקבלו היעוץ. עליכם להדגיש בפני הפקידה שעונה לכם במספר 1-700-700-279 שאתם שוהים בחנות והטיפול דחוף. הבקשה מועברת אלינו ישירות כ"דחופה" ובמידה ואנו זמינים – נחזור אליכם מהר עד כמה שניתן ונוכל להעריך פריטים ע"פ תאור המרכיבים השונים ואם ניתן: צילום שתגררו למקום המתאים.

לרוכשי יצירות אומנות:

ברכישת אומנות יש לכם בדרך כלל יותר זמן לקבלת החלטה. פניה אלינו יכולה להעשות דרך האתר אל דף: חוות דעת ראשונית. באמצעות דף זה תוכלו להעביר אלינו פרטים רלוונטיים שישמשו אותנו לבדיקה של ערכה הממוצע של התמונה או הפסל וזאת על-סמך מערך מקיף של בסיסי נתונים ומידע (ראו הרחבה בפרק הערכת תמונות ופסלים). עלות השירות: 50 ש"ח עד שלושה פריטים. רצוי לצרף צילומים כולל תקריב של חתימת האומן.

דגש חשוב:

הערכות על סמך תיאור אומנם מוגבלות ואינן מתיימרות להחליף הערכה ישירה של הפריטים אבל יכולה לתת לכם הביטחון שהעסקה אותה אתם עושים, או עומדים לעשות סבירה והגיונית או שיש לעמוד יותר על המקח להשגת מחיר הוגן.

נשמח לעמוד לרשותכם לשיחת יעוץ חינם. פנו ל- 1700-700-279 ונחזור אליכם בהקדם.