חלוקה הוגנת של עיזבונות ופירוקיםשירות דיסקרטי, סולידי ואמין

 

אסטים נוסדה בשנת 1988 ע"י עירד יוגב ושותפים נוספים. תוך פחות משנה הפכה לגוף משמעותי בכל מגוון הערכות רכוש לחברות ביטוח, עורכי דין, גופים ציבוריים והקהל הרחב. במהלך 25 שנות פעילות, צברנו מוניטין רב ויכולות מוכחות לתת לכם מענה מקצועי ואמין. הנסיון הרב במתן הערכות למאות-אלפי פריטים בתחום האספנות, היהלומים והתכשיטים, מציב אותנו בשורה הראשונה של המעריכים בארץ. אנו לא עוסקים במסחר, על מנת שלא נושפע משקולים זרים ונוכל להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב, מהיר ומהימן.

להבדיל מחברות אחרות, כאן אין שכירים ו/או מתמחים ו/או מתלמדים המבצעים הערכות רכוש עבור גוף גדול. אנחנו מגדירים עצמינו כחברת "גורמה" עם נסיון עצום וידע המעניקים לכם את השירות בצורה ישירה, אישית, מהימנה ודיסקרטית. הנסיון הרב מאפשר לכל אחד מאיתנו לתת לכם מענה מקיף ומקצועי בכל התחומים. יחד עם זאת, ישנה השלמה מקצועית בינינו וההתמקצעות הפרטנית מאפשרת להשביח את התוצר הסופי: הערכה יסודית ומקצועית.

השירות הישיר מאפשר לנו גם להוזיל את עלות ההערכה. אנו מגישים לכם מוצר איכותי במחיר סביר ותחרותי. זמן התגובה מהיר וההערכה מוגשת לכם תוך פרק זמן קצר ביותר.

חשוב לנו להדגיש שוב: מעריכים רבים, גם אם הינם שכירים בחברות שמאות, סוחרים באופן פעיל באוספים ותכשיטים. הערכה של אדם הסוחר בפריטים אותם הוא מעריך אינה יכולה להיות ניטראלית. לא אחת נתגלה שמעריך רכש פריט ומכר אותו בהמשך במחיר כפול ומכופל. אנחנו, באסטים הערכות בע"מ, לא קונים ולא מוכרים ואין אנו עוסקים במסחר כלשהו. הערכתינו מאוזנת וטובת הלקוח בלבד לנגד ענינו.

 

שלחו הודעה דרך חלון ההודעות או : 1-700-700-279